Şık ve Modern Halı Modellerimizle Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en yalabık halılarına malik olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşamımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Rum’da yaşayan insanlar için lüp içinde halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı üzere önemli markalar ile bile katkı binalıyor. Amma halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı bileğil zirda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda yaşam bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir ambiyans yaratmaktadır. Halıların katıksız yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı mukavemetli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom sarhoş olmak üzere 500’e doğru satış noktasında hizmet veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Möble Unvan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom sarhoş olmak üzere 500’e doğru satış noktasında hizmet vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine malik üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına malik halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları için geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç bulunduğunu, özellikle nitelikli halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Amma kıl payı tüm halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Yönlü tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle artık her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile vüruttirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir