valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada bucak almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) künde süresince hileışdoneş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdoneş yetişmek dâhilin oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışdoneş yetişmek o kadar kolay bileğildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden muamele gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin evet da oyunda elan okkalı silah gücü gibi hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan güzel oynamanızı sağlamlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere bucak mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile bucak mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içerisinde bucak vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temsil süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada bucak vadi UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok nispet gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen künde gestaltmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere çıkarmak dâhilin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin geceli gündüzlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her bugün bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda bucak vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu okus pokus sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz söz gibi görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye vira etmek yahut bir nesneyi nişan vira etmek manaına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin otomatik olarak gestaltlması manaına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir